Reklamní článek

Oddělení zákaznické podpory

Hodiny

Po - Pá

7:00AM - 9:00PM

So - Ne

7:00AM - 6:00PM

(GMT-7)

Reklamační řád

Chápeme, že někdy se situace změní a vy budete muset svou objednávku vrátit. Proto jsme pro vás nastavili 30 lhůtu pro vrácení zboží.

30denní záruka spokojenosti

Výrobky zakoupené u nás můžete vrátit do 30 od obdržení a získat zpět peníze, výměnu nebo kredit do obchodu na další nákupy, pokud:

(a) jste obdrželi výrobek s poškozeným nebo znečištěným obalem;

(b) jste obdrželi výrobek, který je vadný nebo jinak špatný;

(c) jste obdrželi nesprávný výrobek;

(d) jste si to rozmysleli a chcete vrátit nepoužitý a otevřený výrobek.

Tuto 30-day return policy nabízíme pouze pro produkty zakoupené na těchto webových stránkách/ Pokud jste si zakoupili produkty "Huusk" od jiných prodejců, podívejte se prosím na nákupní stránky pro vrácení, protože takové vrácení může podléhat pravidlům prodejce, nad kterými nemáme kontrolu.

Order received

30 dní

CAN RETURN

Poplatek: 15 % poplatek za vrácené zboží.

CANNOT RETURN

Fill contact form

3 business days

Customer support will send you:

  • link to returns form;
  • RMA number;
  • return address.

Send us return parcel + tracking number

Parcel received

14 business days

REFUND ISSUES

Please note that shipping costs are not refundable.

Vezměte prosím na vědomí, že na veškeré vrácené zboží bude uplatněn 15 % poplatek za vrácení zboží, který bude odečten od celkové částky vrácení.

Kroky, které je třeba učinit při vrácení produktu

Krok #1 - Kontaktujte náš tým zákaznické podpory vyplněním kontaktního formuláře zde https://get-huusk.com/contact do 30 od obdržení objednaných produktů. Zákaznické podpoře prosím uveďte své celé jméno, e-mail, číslo objednávky a stručně popište důvod, proč chcete výrobek vrátit.

Krok 2 – Náš tým zákaznické podpory vám odpoví během 3 pracovních dní. Zástupce podpory stanoví, jestli nárok na vrácení splňuje naše obchodní podmínky uvedené v těchto zásadách pro vrácení a sekci 6 v podmínkách služby. Náš tým zákaznické podpory vám poskytne odkaz na formulář pro vrácení. Po poskytnutí všech potřebných informace vám zašleme číslo oprávnění k vrácení zboží („RMA“) a adresu, kam můžete zboží zaslat.

Krok 3 – Produkt znovu bezpečně zabalte, na viditelné místo balíku připojte reklamační (RMA) formulář a odešlete nám produkty na adresu, kterou vám zaslal náš tým zákaznické podpory. Vezměte prosím na vědomí, ze vrácené produkty můžeme přijmout, pouze pokud je na nich uvedeno RMA číslo a pokud jsou odeslány na uvedenou adresu. Nepoškozené zboží musí být vráceno nepoužité, v původním stavu a v původním nepoškozeném balení.

Krok #4 - Pošlete nám sledovací číslo vracené zásilky a jedinečný odkaz pro vrácení. Vezměte prosím na vědomí, že poplatky za zpětnou přepravu nebudou vráceny ani kompenzovány. Vrácené zásilky bez sledovacího čísla mohou být naším skladem odmítnuty, proto nezapomeňte použít doporučenou poštu nebo jiný sledovatelný způsob přepravy a nezapomeňte nám poskytnout sledovací číslo.

Krok #5 Po obdržení vrácených výrobků a jejich kontrole vám do 14 dnů vrátíme peníze. Vezměte prosím na vědomí, že s výjimkou případů, kdy vracíte vadné zboží:
(a) náklady na vrácené poštovné vám nebudeme kompenzovat;
(b) u všech zákazníků mimo EU uplatníme 15% poplatek za vrácení zboží;
(c) u všech zákazníků z EU bude poplatek za vrácení zboží uplatněn pouze v případě, že se rozhodnete zakoupené výrobky vrátit po 14 dnech od obdržení výrobků, nejpozději však do 30. These amounts will be deducted from the total amount of the refund.

Prostředky se po odeslání mohou na vašem účtu běžně objevit po 3–5 pracovních dnech. Peníze budou vráceny na původní zdroj platby, který jste použili při zaplacení objednávky.

Více informací o našich podmínkách pro vrácení najdete v sekci 6 našich podmínek služby.