POLITYKA ROZLICZENIOWA

Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia każdego zamówienia złożonego u nas. Możemy, według własnego uznania, ograniczyć lub anulować zakupioną liczbę sztuk na osobę, gospodarstwo domowe lub zamówienie.

Ograniczenia te mogą obejmować zamówienia złożone przez konto klienta lub powiązane z nim, z tą samą kartą kredytową i/lub zamówienia korzystające z tego samego adresu rozliczeniowego i/lub wysyłkowego. W przypadku, gdy dokonamy zmiany lub anulujemy zamówienie, nawiążemy z Tobą kontakt za pośrednictwem adresu e-mail i/lub adresu rozliczeniowego/numeru telefonu podanym w momencie składania zamówienia. Zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia lub odmówienia zrealizowania zamówień, które naszym zdaniem wydają się być składane przez dealerów, odsprzedawców lub dystrybutorów.

Wyrażasz zgodę na podanie aktualnych, kompletnych i dokładnych informacji o zakupie oraz koncie dla wszystkich zakupów dokonanych w naszym sklepie. Zgadzasz się na niezwłoczną aktualizację swojego konta i innych informacji, w tym adresu e-mail i numerów kart kredytowych oraz dat ważności, abyśmy mogli zrealizować Twoje transakcje i skontaktować się z Tobą w razie potrzeby.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o wgląd tutaj Polityka zwrotów .

Akceptujemy płatności za pomocą obsługiwanych kart kredytowych, PayPal i innych systemów płatności elektronicznych.

Akceptujemy czeki lub inne środki płatności jedynie wówczas, gdy te opcje są dostępne w Twoim kraju. Oferujemy również usługę za pobraniem dla wybranych krajów. Jeśli płatność przy odbiorze jest dostępna w Twoim kraju, zostaniesz poinformowany o takiej możliwości na stronie kasy.

Ostateczna cena, zawierająca wszystkie podatki i opłaty za Towar, zostanie wyświetlona na stronie kasy, na której będziesz mógł dokonać zakupu. Należy pamiętać, że cena na stronie kasy nie obejmuje żadnych opłat importowych ani ceł, które byłyby stosowane przez odprawę celną w kraju.

Ceny Towarów wyświetlane w Serwisie mogą ulec zmianie. Od czasu do czasu możemy stosować rabaty lub obniżać ceny.

Zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji lub zaprzestania dalszej sprzedaży jakichkolwiek produktów. Nie ponosimy odpowiedzialności wobec Ciebie ani osób trzecich za jakiekolwiek modyfikacje, zmiany cen, zawieszenie lub zaprzestanie sprzedaży produktów.

Wszystkie ceny wyświetlane na Stronie mają wliczone koszty wysyłki międzynarodowej i podatki. Należy jednak pamiętać, że konsumenci z różnych krajów mogą zobaczyć ceny produktów, które mogą się nieznacznie różnić – na ceny może mieć wpływ podatek od wartości dodanej („VAT”), który ma zastosowanie lub nie ma zastosowania w zależności od konkretnego kraju. Ponadto, w zależności od adresu wysyłki, niektórzy kupujący mogą być zmuszeni do uiszczenia opłat importowych.

Należy mieć na uwadze, że w przypadku określonym tutaj Regulamin świadczenia usług Twoja przesyłka może podlegać opłatom importowym i opłatom celnym. Jednak nigdy nie zostaniesz podwójnie obciążony tymi samymi podatkami – nie poprosimy Cię o płacenie podatku VAT ani ponoszenia kosztów za opłaty importowe, jeśli zamówiony produkt zostanie wysłany do Ciebie bezpośrednio z Chin.

Należy mieć na uwadze, że nigdy nie stosujemy żadnych kursów wymiany ani opłat zależnych od wybranej metody płatności. Niektóre banki stosują kursy wymiany dla płatności wychodzących i przelewów międzynarodowych – w związku z tym nie ponosimy odpowiedzialności za żadne opłaty bankowe ani kursy wymiany, które Twój bank zastosowałby do jakiejkolwiek płatności dokonanej na rzecz Nas. Jeśli zauważysz jakiekolwiek różnice między cenami produktów na naszej stronie internetowej lub na potwierdzeniu zakupu a wyciągiem z konta bankowego, skontaktuj się ze swoim bankiem, aby uzyskać szczegółowe wyjaśnienie dodatkowych opłat.